Кабінет
Порівняння товарів
Контакти
Кошик
 
Закрити

Зворотний дзвінок

 » 
 » Купити рідкі шпалери Victoria Du Monde з доставкою. Великий асортимент, кращі ціни

Купити рідкі шпалери Victoria Du Monde з доставкою. Великий асортимент, кращі ціни

Купити рідкі шпалери Victoria Du Monde з доставкою. Великий асортимент, кращі ціни

Рідкі шпалери - практичне і неймовірно привабливе рішення для авторських інтер'єрів

Вишукані рідкі шпалери Victoria Du Monde дозволяють створювати ідеальні безшовні покриття. Вони все активніше впроваджуються в інтер'єрні концепції всіляких стилістичних напрямків. З їх нанесенням легко впоратися без особливих навичок, засобів індивідуального захисту та спеціального інструменту. При цьому якість результату завжди гарантується. Вигідно купити рідкі шпалери Victoria Du Monde пропонує «Буд-Бум». В каталозі постачальника зібрана велика колекція відтінків і дизайнів цього оздоблювального матеріалу. Компанія реалізує рідкі шпалери Victoria Du Monde з доставкою по всій Україні.

Властивості і види покриттів

Фактурна штукатурка усуває незначні нерівності і невеликі дефекти площини. Вона підходить, як для стін, так і стелі, може використовуватися в приміщеннях будь-якого експлуатаційного призначення (в тому числі з підвищеною вологістю). Шпалери Victoria Du Monde абсолютно безпечні для здоров'я і навколишнього середовища. У них міститися екологічно чисті шовкові волокна, декоративні добавки (пігменти, гліттер і інші) і клейова основа.

Ціна на рідкі шпалери Victoria Du Monde встановлюється відповідно до складу і обсягу фасування. Дана продукція відноситься до преміального сегменту, не має аналогів за властивостями і естетичності.

Переваги поверхонь:

• відсутність запаху;

• не насичують неприємні аромати в процесі експлуатації;

• демонструють стійкість до вологи і пошкоджень;

• легко реставруються;

• створюють додаткову ізоляцію;

• паропроникні, що запобігає утворенню цвілі;

• невибагливі в догляді, довговічні.

Реалізується матеріал у вигляді сухої суміші. Розчин утворюється при додаванні води (витримується до 12 годин). Наносять його за допомогою ручної кельми, рівномірно розподіляючи по всій оброблюваній поверхні. Повне висихання - через 48 годин.

Додаткова інформація для споживачів

Замовити рідкі шпалери Victoria Du Monde зручно на сайті «Буд-Бум». Надійний постачальник гарантує якість товарів і встановлює найкращі ціни серед конкурентів. Компанія поставляє рідкі шпалери Victoria Du Monde в великі міста України - Одеса, Київ, Львів, Харків та інші. Вся продукція сертифікована. Купити рідкі шпалери Victoria Du Monde в інтерет-магазині «Буд-Бум» можна оптом і в роздріб.

Наверх