Кабінет
Порівняння товарів
Контакти
Кошик
 
Закрити

Зворотний дзвінок

 » 
 » Рідкі шпалери CANLI SIVA - купити з доставкою за вигідною ціною з гарантіями якості

Рідкі шпалери CANLI SIVA - купити з доставкою за вигідною ціною з гарантіями якості

Рідкі шпалери CANLI SIVA - купити з доставкою за вигідною ціною з гарантіями якості

Вишукані покриття для найпривабливіших авторських інтер'єрів

Практичність, експлуатаційна стійкість і привабливість даного матеріалу дозволяє застосовувати його в приміщеннях будь-якого призначення, незалежно від рівня вологості і тривалості (без видимих ​​втрат естетичності). «Буд-Бум» надає можливість купити рідкі шпалери CANLI SIVA за вигідною ціною. Постачальник гарантує якість всієї колекції товарів. Реалізуються рідкі шпалери CANLI SIVA з доставкою по Україні.

Переваги цього виду матеріалу

Найбільш важливою перевагою рідких шпалер є відсутність на поверхні швів і стиків. А також «право» творити і втілювати в реальність всі свої фантазії - створювати власноруч авторські малюнки і цілі панно. Не менш значущим їх гідністю вважається універсальність. Завдяки різноманіттю відтінків, фактур і дизайну використовувати рідкі шпалери можна для інтер'єрів всіх стилістичних напрямків.

До практичних властивостей складу варто віднести:

• довговічність;

• стійкість до вологості, механічних пошкоджень, вигорання;

• невимогливість у догляді (легко очищаються і реставруються);

• відсутність запахів, які також не насичуються при експлуатації;

• безпека і екологічність;

• простота монтажу.

Формат реалізації шпалер - суха суміш на основі клею, целюлозних або шовкових волокон з декоративними добавками (кам'яна крихта, пігменти, гліттер і інші). Ціна на рідкі шпалери CANLI SIVA розраховується виробником у відповідність зі складом. Марка випускає величезний асортимент оздоблювальних матеріалів. Ви можете зручно підібрати цікавить варіант в каталозі і купити рідкі шпалери CANLI SIVA в інтернет-магазині «Буд-Бум».

Додаткові рекомендації

Розчин утворюється при змішуванні з водою. Отриману масу необхідно витримати протягом 10-12 годин. Тільки після цього приступати до нанесення - розподілити по поверхні за допомогою ручної кельми. При роботі з матеріалом не потрібен спеціальний інструмент і засоби захисту. Висихання в середньому відбувається після 48-70 годин.

При бажанні замовити рідкі шпалери CANLI SIVA і заощадити, звертайтеся до «Буд-Бум». Всі матеріали сертифіковані (тільки оригінали). Компанія регулярно поставляє рідкі шпалери CANLI SIVA в великі міста України - Херсон, Одеса, Львів, Київ, Харків. Завдяки партнерству з великими транспортними компаніями і власною розвиненою логістикою доставка здійснюється в найкоротші терміни на найвигідніших умовах для клієнтів.

Наверх