Кабінет
Порівняння товарів
Контакти
Кошик
 
Закрити

Зворотний дзвінок

 » 
 » Рідкі шпалери ТМ «Макс-Колор» замовити з доставкою - вигідно і швидко

Рідкі шпалери ТМ «Макс-Колор» замовити з доставкою - вигідно і швидко

Рідкі шпалери ТМ «Макс-Колор» замовити з доставкою - вигідно і швидко

Натуральний матеріал для внутрішньої обробки всіх приміщень

Рідкі шпалери з'явилися на ринку відносно недавно, але простота використання і різноманітність візерунків, текстури зробили продукцію затребуваною. Матеріал став застосовуватися для обробки стін в квартирах, офісах і інших громадських приміщень. Єдиний нюанс - складність вибору з-за багатого асортименту.

Якщо потрібен незвичайний і нестандартний інтер'єр, то варто замовити рідкі шпалери ТМ «Макс-Колор». Український виробник випускає сучасний, об'ємний, екологічно чистий матеріал. Завдяки додаванню декоративних компонентів (блискіток, дрібних клаптиків тканини) виходить цікава обробка.

Головні властивості і переваги

ТМ «Макс-Колор» - це рідкі шпалери, що складаються з суміші волокон целюлози і текстилю, шовку, акрилу, блиску і водорозчинного сполучного. Завдяки багатокомпонентної матеріалу вдається домогтися цілісного (без швів і стиків) декоративного покриття.

Рідкі шпалери ТМ «Макс-Колор» купити варто з безлічі причин. По-перше, покриття забезпечує додаткову звуко- і теплоізоляцію. По-друге, матеріал наноситься практично на будь-яку поверхню. Тому що рідкі шпалери має гарну адгезію.

Головними пріоритетами ТМ «Мак-Колор» є:

• необмежений термін експлуатації;

• ремонтнопригодність;

• паронепроникність.

При роботі з шпалерами не потрібно надягати засоби індивідуального захисту.

Матеріал не доведеться замочувати на 8-10 годин. Він готується до роботи за 10-15 хвилин. Компоненти добре перемішані, тому можна замісити необхідну кількість. Це значно економить гроші і час. Ціна рідких шпалер ТМ «Макс-Колор» відповідає якості матеріалу.

Завдяки широкому асортименту вдасться створювати індивідуальні композиції, поєднуючи різні кольори і фактури. Так що на стінах приміщень з'являться унікальні картини і композиції.

Переваги придбання

В інтернет-магазині рідкі шпалери ТМ «Макс-Колор» вдасться купити за оптимальною вартістю. Ми гарантуємо високу якість і великий вибір товару, включаючи супутні інструменти.

З умовами доставки рідких шпалер ТМ «Макс-Колор» можна ознайомитися у відповідному розділі сайту. Наші консультанти з радістю дадуть відповідь на всі питання. У них можна уточнити, за який термін доставляються рідкі шпалери ТМ «Макс-Колор» по Києву, в Одесу і інші великі міста.

Наверх