Кабінет
Порівняння товарів
Контакти
Кошик
 
Закрити

Зворотний дзвінок

 » 
 » Рідкі шпалери ТМ «Новий-Тон» - замовити недорого з доставкою

Рідкі шпалери ТМ «Новий-Тон» - замовити недорого з доставкою

Рідкі шпалери ТМ «Новий-Тон» - замовити недорого з доставкою

Оригінальний дизайн інтер'єру новим оздоблювальним матеріалом

Рідкі шпалери являють собою поєднання декоративної штукатурки і оббивних тканин. Вони стали затребуваними через простоту нанесення, оригінальності й практичності. Якщо виникло питання, який бренд купити, рідкі шпалери ТМ «Новий-Тон» варті уваги дизайнерів і шанувальників оригінальних інтер'єрів.

Вони є товаром нового покоління і продовженням торгової марки «Мак-Колор». Рідкі шпалери добре зарекомендували себе за 20 років на українському та зарубіжному ринку. Ціна рідких шпалер ТМ «Новий-Тон» істотно знизилася за рахунок автоматизації виробничих процесів. Виробникові вдалося зробити матеріал доступним для всіх категорій співвітчизників, зберігши традиційно високу якість.

Основні переваги

Український бренд випускає покриття, виготовлене з екологічно чистих матеріалів. Завдяки особливому звязуючому складу можна наносити на підготовлені поверхні через 15 хвилин після замочування. Замовити рідкі шпалери ТМ «Новий-Тон» слід через таких достоїнств, як:

1. Широка колірна гамма.

2. Безпека для здоров'я людини.

3. Гіполлергенность.

Покриття прекрасно поєднується з дерев'яними меблями, текстилем з натуральних тканин, з декоративним каменем і будь-якими покриттям для підлоги.

Рідкі шпалери допоможуть за короткий термін створити домашній затишок, ділову атмосферу в офісі або тематичний дизайн в будь-якому іншому приміщенні. З ними виходять будь-які мудрі сюжети, включаючи панно, картини і пейзажі.

Нанесення складу

Особливість ТМ «Новий-Тон» полягає в тому, що матеріал не потрібно замочувати на 8-10 годин. Процес займає всього 10-15 хвилин, за які поверхню слід обстежити і усунути дефекти.

Потім наносять білу грунтовку з кварцовим піском в 2 шари, Склад потрібно розподіляти ретельно, закриваючи всі пори, тріщини і нерівності. Другий шар наносять після висихання первого. В результаті утворюється однотонна фонова підкладка.

Суміш розводять в 4-5 л теплої води на один пакет і перемішують до отримання тістоподібної маси. На стіни матеріал наноситься шпателем шаром 1-2 мм. Обробку в Києві рідкими шпалерами ТМ «Новий-Тон» можна довірити фахівцям. Але вдасться і власноруч створити гарний інтер'єр.

В інтернет-магазині рідкі шпалери ТМ «Новий-Тон» можна купити оптом і в роздріб. Ціна продукції вказана під кожним фото. Доставка рідких шпалер ТМ «Новий-Тон» здійснюється по всій Україні.

Наверх