Кабінет
Порівняння товарів
Контакти
Кошик
 
Закрити

Зворотний дзвінок

 » 
 » Рідкі шпалери ТМ PolDecor з бавовною для обробки стін

Рідкі шпалери ТМ PolDecor з бавовною для обробки стін

Рідкі шпалери ТМ PolDecor з бавовною для обробки стін

Натуральний матеріал від ТМ PolDecor для створення краси і затишку в домі

Продуманий і стильний інтер'єр - це не тільки гордість власників будинку/квартири, а й запорука хорошого настрою. Для його створення все частіше використовуються рідкі шпалери, оскільки оздоблювальний матеріал має безліч переваг і простий у використанні. Різноманітний асортимент зробили його ще більш затребуваним.

Якщо хочеться незвичайна, але якісна обробка, то варто купити рідкі шпалери ТМ PolDecor. Завдяки їм вдасться створити рівномірне покриття без швів. Матеріал, підходить не тільки для оздоблення стін в житлових приміщеннях, але і громадських. Наприклад, в салонах краси, в офісах і ресторанах, в муніципальних установах. З продукцією польського бренду вдасться створити елегантний інтер'єр при мінімальних витратах.

Переваги та особливості оздоблювального матеріалу

Є одна вагома причина замовити рідкі шпалери ТМ PolDecor - натуральний склад. Виробник використовує високоякісну сировину і вдосконалене обладнання для виготовлення оздоблювального матеріалу. Результатом зусиль стали теплі, економічні та ексклюзивні рідкі шпалери.

Відмінною особливістю ТМ PolDecor є наявність бавовни в складі. Крім нього, продукція містить суміш шовку і мінералів. За рахунок такого складу якість рідких шпалер виходить неперевершеним.

Оздоблювальний матеріал польського бренду володіє такими перевагами:

1. Простота в використанні. Оздоблення наноситься звичайним шпателем;

2. Підтримка рівня вологості. Якщо в приміщенні підвищити вологість, то шпалери вберуть зайве, а пізніше випарують його без деформації;

3. Вирівнювання поверхонь. Матеріал підходить для маскування відколів, тріщин і інших дефектів.

Доступна ціна рідких шпалер ТМ PolDecor робить матеріал популярнішим. Як і широкий вибір колірних і структурних рішень.

Вигідна обробка стін

В інтернет-магазині «Буд-Бум» рідкі шпалери ТМ PolDecor представлені у всьому різноманітті. Ми працюємо без посередників, закуповуючи матеріал безпосередньо у виробника, тому забезпечуємо вигідні умови.

Як і за який термін до Києва, Одеси, Харкова рідкі шпалери ТМ PolDecor доставляються, слід уточнити у наших менеджерів. Співробітники інтернет-магазину допоможуть визначитися з вибором, детально розкажуть про продукцію бренду.
З умовами доставки рідких шпалер ТМ PolDecor, а також оплати, можна ознайомитися в однойменному розділі.

Наверх