Кабінет
Порівняння товарів
Контакти
Кошик
 
Закрити

Зворотний дзвінок

 » 
 » Рідкі шпалери ТМ Wallpaper Eco - екологічна і красива обробка стін

Рідкі шпалери ТМ Wallpaper Eco - екологічна і красива обробка стін

Рідкі шпалери ТМ Wallpaper Eco - екологічна і красива обробка стін

Рідкі шпалери для сучасного і довговічного інтер'єру

Більшість споживачів зацікавлені рідкими шпалерами, тому що вони перевершують майже по всім експлуатаційним характеристикам старі оздоблювальні матеріали. З ними вдається створити екологічний інтер'єр. Особливо якщо купити рідкі шпалери ТМ Wallpaper Eco, які виробляє латвійський бренд.

Завдяки застосуванню екологічно безпечної сировини і передових технологій компанії вдалося створити якісний і надійний матеріал. Мінімальний термін служби продукції ТМ Wallpaper Eco - 10-15 років. Рідкі шпалери підходять для оформлення як житлових, так і нежитлових, офісних приміщень. Вони мають унікальні властивості, а вартість відповідає якості.

Переваги та застосування матеріалу

Будь-який покупець, перш ніж замовити рідкі шпалери ТМ Wallpaper Eco, вивчає сильні і слабкі сторони продукції. До переваг матеріалу відноситься:

• відсутність запаху;

• стійкість до сонячних променів;

• зносостійкість;

• шумо-і теплоізоляція.

Покриття від латвійського виробника володіє сертифікатом негорючості - клас КМ0 (НГ). Для шпалер Wallpaper Eco сировина підбирається ретельно з упором на екологічність, тому матеріал виходить безпечним.

Якщо під час експлуатації пошкодилася певна ділянка, то його легко можна реставрувати. Переробка всієї стіни не потрібно!

Рідкі шпалери легко наносяться на будь-які поверхні, приховуючи тріщини і інші невеликі дефекти. Матеріал не відшаровується і не вигорає від сонця. ТМ Wallpaper Eco утворюють суцільне покриття без швів і стиків. Шпалерам не страшна усадка, тому їх можна використовувати для обробки новобудов.

Матеріал поставляється в герметичних упаковках, тому тривалий час зберігає свої властивості. Навіть якщо після ремонту залишилося небагато, то його можна використовувати для фрагментарного ремонту через деякий час.

Вигідне співробітництво

В інтернет-магазині «Буд-Бум» рідкі шпалери ТМ Wallpaper Eco представлені в широкому асортименті. Оздоблювальний матеріал буває яскравим гладким або пастельним фактурним. Ціна рідких шпалер ТМ Wallpaper Eco залежить від виду матеріалу. У нас можна купити покриття, як оптом, так і в роздріб.

З умовами доставки рідких шпалер ТМ Wallpapaer Eco вас ознайомлять консультанти. Вони також детально відповідять і на інші питання, включаючи етапи оформлення замовлення. Ми доставляємо рідкі шпалери ТМ Wallpaper Eco по Києву, до Харкова і в інші великі міста України.

Наверх